ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

22 жовтня у м.Полтаві на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про  підсумки  оздоровлення  та  відпочинку  дітей влітку 2018 року та основні    завдання    з   виконання Обласної  програми  з  оздоровлення  та  відпочинку  дітей на 2015-2019 роки у 2018 році», «Про розроблення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області як одного з факторів сталого соціально-економічного розвитку та інвестиційної привабливості регіону». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *
23 жовтня у м.Полтаві у рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації І.Іщенко, народного депутата України А.Реки, представників об’єднаних територіальних громад з різних областей України, громадськості, ЗМІ відбулися публічні дебати «Навіщо громадам об’єднуватись». Під час дебатів А.Пісоцький наголосив, що досвід багатьох існуючих ОТГ Полтавщини демонструє беззаперечний успіх реформи.

* * *
23 жовтня у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя відбулося розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації. За результатами роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
23 жовтня у м.Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів нараду щодо вирішення проблемних питань, які виникають в процесі переведення багатоповерхових будинків на індивідуальне опалення в с.Розсошенці Полтавського району.

* * *
23 жовтня у м.Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання комісії з узгодження обсягу заборгованості тепло- та водопостачання та водовідведення. За результатами роботи ухвалено відповідні рішення.
* * *
24 жовтня у м.Полтаві за участю директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С.Фролова відбулося урочисте відкриття Міжрегіональної спеціалізованої виставки «АгроПром  Полтава - 2018». На виставці представлено новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, продукцію сільгоспвиробників, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства, ветеринарні препарати, комбікорми та обладнання для їхнього виготовлення, засоби захисту рослин та добрива. Експозиції цьогорічної виставки представили 50 господарств з 8 областей України.

* * *
24 жовтня у м.Полтаві за участю представників облдержадміністрації, науковців, студентів ВНЗ, громадськост,і ЗМІ відбулися урочисті заходи з нагоди 100-ї річниці з дня створення історико-філологічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

* * *
25 жовтня у м.Полтаві за участю директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій І.Іщенко, представників громадськості, ЗМІ відбулося засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації. За результатами роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
25 жовтня у м.Полтаві з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася обласна галузева нарада працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які ведуть питання інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Актуалізовано завдання органам виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики у відповідній сфері у контексті подій суспільно-політичного життя держави, реалізації на регіональному та місцевому рівні реформ.

* * *
26 жовтня у м. Полтаві напередодні 74-ї річниці визволення України від нацистських окупантів, сотні полтавців на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Головком поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю