ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

Версія для друкуВерсія для друку

18 квітня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло провів засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
18 квітня на Полтавщині за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації А.Пісоцького відбулося пленарне засідання позачергової сесії Диканської районної ради, де внесено зміни до районного бюджету на поточний рік, до Комплексної програми комунікацій влади з громадою та розвитку інформаційної сфери в районі на 2016-2018 рр. Також А.Пісоцький відвідав Диканську гімназію імені М.Гоголя, приміщення якої потребує капремонту, та відвідав урочище Бузковий гай, де на початку травня щорічно відбувається однойменне обласне фольклорне свято.

* * *
19 квітня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко спільно з першим заступником голови обласної державної адміністрації А.Пісоцьким, директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації І.Іщенко провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні пані Марі Л.Йованович. Обговорено питання щодо стану інвестиційного іміджу регіону та перспектив покращення його привабливості, зокрема, шляхом залучення інвестицій для реалізації спільних українсько-американських проектів на Полтавщині.

* * *
19 квітня заступник голови обласної державної адміністрації О.Пругло у ході робочої поїздки до селища Котельва взяв участь у роботі семінару для сільських, селищних голів, секретарів сільських, селищних рад, державних службовців РДА, голів та членів громадських рад при адміністраціях Котелевського та Зіньківського районів за темою «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

* * *
19 квітня у м. Полтаві за участю заступника голови обласної державної адміністрації Р.Товстого, заступника голови обласної ради А.Ханка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

* * *
19 квітня у м.Полтаві заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації М.Білокінь провів особистий прийом громадян.

* * *
19 квітня у м. Полтаві голова обласної державної адміністрації В.Головко спільно з заступником голови обласної державної адміністрації О.Пруглом та директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.Харченко за участю представників ради стейкхолдерів, депутатів обласної ради,  керівників галузевих департаментів облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, замовників робітничих кадрів, директорів професійно-технічних навчальних закладів провів розширене засіданні регіональної ради професійної освіти, де обговорено пріоритети розвитку системи профтехосвіти та підготовки кваліфікованих кадрів згідно з потребами регіонального ринку праці, координацію дій у цьому напрямі всіх причетних владних структур, освітніх закладів та роботодавців.

* * *
19 квітня у м. Полтаві за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації А.Пісоцького, першого заступника голови обласної ради Є.Холода відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

* * *
20 квітня у м. Полтаві заступник голови обласної державної адміністрації Р.Товстий взяв участь у засіданні міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку у відеорежимі провів Голова ДСНС України М.Чечоткін.

Наверх ↑