Горбівська малеча отримала довгожданий подарунок

3 листопада  відбулася  приємна і урочиста подія  для жителів села Горби. У приміщенні Горбівського НВК відкрився  дошкільний  навчальний  заклад  «Малятко».   Здійснилась  спільна  мрія  дітей,  їхніх батьків, працівників закладу, односельців.
Розділити цю важливу подію з мешканцями села завітали голова райдержадміністрації  Вадим Данилевський,   заступник  голови  районної ради Валерій  Іванченко, начальник відділу освіти, сім’ї  та молоді   райдержадміністрації  Сергій Кулик,    сільський  голова  Віталій Коротич,  голова  районної профспілки освітян, помічник-консультант народного депутата України  К.В.Жеваго Любов  Качмар, працівники методичного кабінету відділу освіти,   фермери,  підприємці.
Із  словами привітання та вдячності  за підтримку та допомогу у відкритті закладу до  мешканців села та гостей свята звернулась директор Горбівського НВК Ганна Шишацька. Вона, зокрема, наголосила, що відкриття дошкільного навчального закладу «Малятко»  – це приклад об’єднання зусиль керівництва всіх рівнів, благодійників та громади села.
До присутніх також звернулися  голова  Вадим Данилевський,  Сергій Кулик,  Любов Качмар,  директор комунального підприємства «Горби»  Андрій Царьков.  Гості побажали дітям з радістю відвідувати садочок, в якому їм буде затишно  та цікаво навчатися.
Голова районної профспілки працівників освіти Любов Качмар  завітала з особливим подарунком – вона вручила  подарунковий сертифікат  на  дитячий ігровий майданчик від народного депутата України   Костянтина Жеваго.  Взагалі ж цього дня дошкільний заклад з нагоди відкриття отримав чимало подарунків від гостей.
З напутніми словами до маленьких горбівців звернувся  настоятель Української  православної церкви Київського патріархату отець Зиновій,  який благословив малечу на навчання у садочку.