Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав з робочою поїздкою Глобинський район

Під час робочої поїздки очільник області Олег Синєгубов оглянув перебіг капітального  будівництва майданчика для пересувного пункту габаритно-вагового контролю на дорозі “Мостовівщина-Великі-Кринки-Глобине”.
Також цього дня голова облдержадміністрації Олег Синєгубов разом з головою райдержадміністрації Наталією Величко та головою районної ради Володимиром Сьоміним взяли участь в урочистому відкритті об’єкта Національної програми «Велике будівництво» – Бугаївського закладу дошкільної освіти «Дивограй».  Це дуже важливий інфраструктурний проєкт. Адже на появу дошкільного закладу уся громада чекала багато років. І ось нарешті комфортний та сучасний дитсадок відчинив свої двері для малюків. Заклад дошкільної освіти «Дивограй» будуть відвідувати 25 дошкільнят.