До уваги жителів району, керівників підприємств, установ і організацій!

На виконання Указу Президента України №87/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  від 11 березня 2020 року №211, доручень Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області та з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 Глобинська райдержадміністрація рекомендує :

з 17 березня заборонити приймати відвідувачів закладам культури, торговельно-розважальним центрам, ресторанам, кафе, фітнес-центрам та іншим закладам харчування, розваг і послуг.
Ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з приготування їжі, доставку якої громадяни зможуть замовити додому.
Заборонити масові заходи за участю більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями.
Органам місцевого самоврядування у межах повноважень забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній.
Інформуємо, що з 12:00 год. 18 березня буде заборонено залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення.
Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі: до 10 осіб – у маршрутних таксі й таксі до 20 осіб – у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваях.