ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО МОЖЛИВЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ НА ТЕРИТОРІЇ ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОТЯГОМ 30-31 СІЧНЯ 2019 РОКУ

За даними обласного центру з гідрометеорології,на території Полтавської області та Глобинського району протягом 30-31 січня 2020 року очікується погіршення погодних умов зі зниженням температури повітря (до -2°C), посилення вітру до 7-12 м/с, опадами у вигляді мокрого снігу(від 3 до 10 см), а також місцями можливе виникнення обледеніння дорожнього покриття.
Закликаємо водіїв бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися заходів безпеки, не перевищувати швидкість та утриматись від поїздок на тривалі дистанції в нічний час!
Додатково інформуємо, що при виникненні погіршення стану автомобільних доріг та унеможливленні експлуатації дорожнього покриття (ожеледь, замітання доріг снігом та ін.) Глобинська районна державна адміністрація рекомендує звертатися на диспетчерську службу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за телефонними номерами  (0532) 64-13-34 та (050) 0150 233.