ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО МОЖЛИВЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними обласного центру з гідрометеорології, на території Полтавської області та Глобинського району протягом 2-4 грудня 2019 року очікується погіршення погодних умов зі зниженням температури повітря (до -6°C), посилення вітру до 7-12 м/с, опадами у вигляді снігу (до 10 см.), а також місцями можливе виникнення обледеніння дорожнього покриття.
Закликаємо водіїв бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися заходів безпеки, не перевищувати швидкість та утриматись від поїздок на тривалі дистанції в нічний час!
Додатково інформуємо, що при виникненні погіршення стану автомобільних доріг та унеможливленні експлуатації дорожнього покриття (ожеледь, замітання доріг снігом та ін.) Глобинська районна державна адміністрація рекомендує звертатися на диспетчерську службу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за телефонними номерами  (0532) 64-13-34 та (050) 0150 233.