ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ІНФОРМАЦІЯ ПРО МОЖЛИВЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

На території Глобинського району протягом 26-27 листопада 2019 року очікується  можливе погіршення погодних умов зі зниженням температури повітря (до -3°C), посиленням вітру до 7-12 м/с, виникненням туману (видимість  500-1000 м), а також місцями можливе виникнення обмерзання дорожнього покриття.
Закликаємо водіїв бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися заходів безпеки, не перевищувати швидкість та утриматись від поїздок на тривалі дистанції в нічний час!
Додатково інформуємо, що при виникненні погіршення стану автомобільних доріг та унеможливленні експлуатації дорожнього покриття (ожеледь, замітання доріг снігом та ін.) Глобинська районна державна адміністрація рекомендує звертатися на диспетчерську службу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за телефонними номерами  (0532) 64-13-34 та (050) 0150 233.