До уваги учасників АТО!

Версія для друкуВерсія для друку

Якщо у вас є  потреба чи  бажання отримати освіту  чи  нову  професію, підвищити  кваліфікацію, отримати  водійське  посвідчення відповідної  категорії, пройшовши  навчання  за  кошти державного  бюджету, ви  можете одержати  такі  послуги відповідно  до затвердженого  урядом  Порядку організації соціальної та професійної адаптації  учасників АТО та механізму використання коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною програмою  (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03 2015  № 179 та від 21.06.2017 №432).
Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції охоплює всіх учасників АТО (працюючих, непрацюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.
Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до управління  соціального захисту населення Глобинської  райдержадміністрації  із відповідною заявою та документами.
Після успішного завершення повного курсу навчання учасники антитерористичної операції отримують документи державного зразка, підтверджуючі набуття нової спеціальності або підвищення кваліфікації за раніше отриманою професією.
За роз'ясненнями з питань надання послуг з професійної адаптації учасники АТО можуть звертатися до управління соціального захисту населення Глобинської  райдержадміністрації за телефоном 24-9-37.

Наверх ↑