До уваги пільговиків!

Версія для друкуВерсія для друку

З 1 жовтня 2019 року в Україні стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою з початку опалювального періоду, слід до 15 жовтня звернутися в управління соціального захисту, написати заяву, в якій зазначити реквізити банківського рахунку чи побажання отримувати кошти через Укрпошту. Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою.
Наступний термін подачі заяв до 15 травня – в такому разі пільги готівкою надаватимуться з початку неопалювального періоду.
Без звернення пільговиків з жовтня поточного року управліннями соціального захисту населення пільги  будуть призначені у безготівковій формі. Пільги у безготівковій формі перераховуються надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» щомісячно до 18 числа наступного місяця, у встановленій законодавством послідовності (спочатку за опалення, гаряче водопостачання, централізоване водопостачання та водовідведення, потім за електроенергію для освітлення, природний газ для приготування їжі, вивіз сміття та послугу з управління  багатоквартирним будинком).
Протягом доби після перерахування коштів АТ «Ощадбанк» на номер мобільного телефону пільговика направить смс-повідомлення з інформацією про суми, які необхідно сплатити за кожним видом  послуги.

Директор Департаменту соціального
захисту населення Полтавської обласної
державної адміністрації Л.В. Корнієнко
 

Наверх ↑