До уваги громадян, які отримують різні види державної соціальної допомоги!

Повідомляємо, що з 03 серпня 2020 року управління соціального захисту населення Глобинської райдержадміністрації не приймає від населення заяви з необхідними документами для призначення різних видів допомог.
Жителі Глобинської об'єднаної територіальної громади подають  заяви з необхідними документами для призначення різних видів допомог до Центру надання адміністративних послуг Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Травнева, 4, контактні телефони: 24707; 0954821335; 0683137953).
Жителі Глобинського району подають  заяви з необхідними документами для призначення різних видів допомог до Центру надання адміністративних послуг Глобинської  райдержадміністрації (м.Глобине, вул. Центральна,273, контактний телефон: 24149).
Прийом документів управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації буде проводитися лише за умови надходження таких документів поштою або в електронній формі (з використанням засобів телекомунікаційних систем; через офіційний веб-сайт Міністерства соціальної політики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування).
За більш детальними роз'ясненнями рекомендуємо звертатися за телефоном управління: 24-1-69.