Директори шкіл радилися про закінчення навчального року та підготовку до оздоровлення школярів

27 квітня виконувач обов'язків голови Глобинської райдержадміністрації Інна Авраменко взяла участь у галузевій нараді директорів закладів загальноосвітньої середньої освіти.
Під час засідання обговорено ряд важливих питань. Так, начальник відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик поінформував про підготовку до роботи пришкільних таборів у травні-червні 2018 року.
Лікар з гігієни харчування Глобинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Валентина Ричка наголосила на дотриманні санітарного законодавства у сфері безпеки організації харчування під час роботи пришкільних таборів.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Шушвал звернула увагу директорів на організацію виховної роботи у школах.
Методист районного методичного кабінету відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Світлана Лобода розповіла про навчальні плани та інтегрований курс, апробацію з природних наук, про організоване закінчення 2017-2018 навчального року та проведення державної атестації.
Методист районного методичного кабінету відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Ірина Худенко поінформувала про Нову українську школу в початковій освіті.
Методист районного центру дитячої та юнацької творчості Вікторія Срібна розповіла про проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»).