Діалог триває

Версія для друкуВерсія для друку

В конструктивному руслі сьогодні поспілкувалися голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, голова районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь та головний лікар ЦРЛ Людмила Мигаль. Разом з ними тему перспективного розвитку медичної галузі району і міста обговорювали також перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, заступник міського голови Галина Токаренко, завідувач сектору охорони здоров’я виконкому міської ради Віталій Мазур.
Людмила Мигаль поінформувала учасників наради про результати діяльності ЦРЛ протягом 2015-2017 років та детально зупинилася на питаннях реформування закладу. Слід зазначити, що спеціалісти райлікарні плідно і скрупульозно попрацювали: розроблено схеми переміщень відділень, розраховано потребу в ремонтних роботах, забезпеченні кадрами та обладнанням. Окремо треба наголосити, що при реформуванні закладу вдасться уникнути скорочень посад, що вкрай актуально у наш час.
Окремо обговорилися питання створення міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка знаходитиметься у приміщенні нинішнього пологового відділення ЦРЛ. До речі, за спільної згоди всіх зацікавлених сторін,  АЗПСМ функціонуватиме у складі районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, а її приміщення – надано в оренду міській раді за цільовим призначенням.

Наверх ↑