День усиновлення – свято родинного щастя

День усиновлення - це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.
Ми щиро вітаємо прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. І нехай разом із цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!
Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та злагоди.
Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Наталія Величко,                                                                      Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                                   голова районної ради