День підприємця

Шановні підприємці Глобинщини,
прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

За традицією, у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.
Своєю працею ви активно сприяєте економічному розвитку району, насичуєте ринок товарами і надаєте різноманітні послуги, підтримуєте та надаєте допомогу військовослужбовцям, які несуть службу у зоні АТО.
Щиро бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі, нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес - стабільним і процвітаючим!

Вадим Данилевський,                                            Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                 голова районної ради