БЕЗМЕЖНА ВДЯЧНІСТЬ ВАМ, ЗАХИСНИКИ!

Сьогодні голова райдержадміністрації Наталія Величко, її заступник  Володимир Лісняк, районний військовий комісар Михайло Осадчук зустрілися з військовослужбовцями, учасниками антитерористичної операції, працівниками райвійськкомату.
Наталія Величко привітала присутніх зі святом, подякувала за наше мирне небо, спокійний сон та побажала всім захисникам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, а тим, хто зараз безпосередньо знаходиться на лінії фронту - повертатися додому живими і неушкодженими.
За ініціативи  Глобинського районного військового комісаріату з нагоди Дня захисника України та сумлінне виконання службових обов’язків, військову дисципліну Грамотами Глобинської районної державної адміністрації нагороджено Ігора Коваленка, заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Глобинського райвійськкомату, Станіслава Ковалевського, начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдат запасу Глобинського райвійськкомату, Сергія Сіренка, начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Глобинського райвійськкомату.
Також відповідно до Указу Президента України від 26.12.2004 року №666 медаллю за миротворчу діяльність нагороджено Леоніда Циганенка, який брав участь у миротворчій операції в колишній Югославії та Боснії і Герцоговині сектор "Сараєво"  у 1994 році. Дуже приємно, що нарешті  через багато років нагорода знайшла свого героя.
Районний військовий комісар Михайло Осадчук висловив слова вдячності за вірність народу України, патріотизм, відвагу, високий професіоналізм, проявлений в зоні АТО, де не шкодуючи власного здоров’я та життя, захищали єдність, незалежність України учасникам бойових дій та разом із головою райдержадміністрації Наталією Величко вручили медалі “Ветеран Війни-Учасник Бойових Дій” Леоніду Сіренку, Тимуру Збиранику, Олексію Місікевичу, Василю Ципрунову, Артему Тригубу.