9 листопада – День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!
Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом!
Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару, невичерпною енергією, збагачує мистецьку скарбницю Глобинщини творчими здобутками, які знані не лише в Україні, а й за її межами.
Ви присвятили себе, своє дозвілля мистецтву, для вас творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ви опікуєтеся прекрасним і приносите у наше буденне життя ту життєдайну силу, яка допомагає вирватись із тенет повсякденних проблем і поринути у світ гармонії. Ви створюєте хороший настрій і відпочинок для інших, даруєте хвилини радості і душевного задоволення. Щира вам за це вдячність!
Хай доля буде прихильною до вас, хай світлим і творчим буде ваш шлях. Бажаємо вам професійних успіхів, мистецьких злетів, втілення нових цікавих ідей. Щастя, радості та міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Інна Авраменко,                                                 Володимир Сьомін,
                                         виконувач об’язків голови                               голова районної ради