8 Березня - Міжнародний жіночий день

Шановні жінки Глобинщини!
Сердечно вітаємо Вас зі святом весни, ніжності та любові!
Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість і натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!
Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі, дає наснагу для здійснення всіх задумів!
Бажаємо, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку. Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, рідні оточують шаною та увагою, а чоловіки вважають за святий обов’язок оберігати Вас від проблем та зайвих клопотів!
Будьте коханими і щасливими!

Вадим Данилевський,                                                Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                    голова районної ради