8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру

Шановні жінки Глобинщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня!

Жінки є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.

Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним другом, професіоналом на роботі та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота рідних та друзів.

Дорогі жінки, висловлюю вам вдячність за працю, за підтримку та душевну щедрість.

Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, Божого благословення у всьому! Квітучої краси, щасливої жіночої долі, надійного чоловічого плеча. Миру, добра і злагоди вашим родинам!

Хай береже вас доля і біди обходять стороною!

Вадим Данилевський,                                                        Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                            голова районної ради