75-та переможна весна: пам’ять поколінь жива!

Версія для друкуВерсія для друку

Сім з половиною десятиліть віддаляють нас від знаменних травневих днів, коли в країни Європи прийшов довгожданий мир. З фашистським нацизмом було покінчено ціною мільйонів жертв, розрушеними містами і селами, покаліченими долями…
Сьогодні ж ми згадуємо ті славні часи і вклоняємося подвигу кожного військовослужбовця, кожного трудівника трудового тилу, кожної матері, яка на олтар Перемоги віддала найдорожче – своїх дітей…
На превеликий жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи у святкування величної дати. Тому, 8 травня, у День пам’яті і примирення, 9 травня, у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на Глобинщині не відбудуться масові заходи. Лише відвідування могил загиблих, покладання квітів до пам’ятників і монументів, індивідуальні привітання учасників війни.
Саме у таких заходах взяли участь 8 травня керівники району і міста. Так, голова райдержадміністрації Наталія Величко, її заступник Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь, райвійськком Михайло Осадчук, голова районної ради ветеранів, учасник бойових дій Другої світової війни Іван Мошляк поклали квіти до пам’ятника Загиблим воїнам, до солдатських обелісків на міських кладовищах та до могили Героя Радянського Союзу Василя Хильчука.
Пам’ять не вмирає! Вона передається з покоління в покоління, від роду й до роду. У наших серцях подвиг воїнів – безсмертний!

Наверх ↑