6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани війн, учасники бойових дій!
Вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!  Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!
Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди!  Підтримки бойових товаришів та рідних, віри у справедливість та щасливе майбутнє нашої країни!
Зичимо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму  за свою справу та на благо українського народу!

Вадим Данилевський,                           Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації               голова районної ради