6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні і конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

У цей день ми щиро дякуємо всім військовослужбовцям за відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції, та низько схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаємо всім українським військовослужбовцям щастя, добра та злагоди, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та мирного неба над Україною!

Вадим Данилевський,                                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                  голова районної ради