5 грудня - Міжнародний день волонтера

Дорогі волонтери!
У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.
Щиро вітаємо усіх небайдужих земляків, жителів нашого району,  які  не залишаються осторонь проблем нашої держави, не вимагаючи винагороди, з доброї волі вносять часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогти вирішити  найгостріші проблеми сьогодення,  допомогти воїнам АТО, переселенцям, всім, кому це вкрай потрібно.
Від усієї душі зичимо вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Вадим Данилевський,                         Володимир Сьомін,
                                                                     голова райдержадміністрації             голова районної ради