5 грудня – Міжнародний день волонтера

Шановні друзі! Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Українські волонтери - це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. В останні  роки, ще з часів Майдану і Революції Гідності, для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.
Справжню ціну волонтерам знаємо і ми, особливо наші військовослужбовці, які захищають країну на Сході від зовнішньої агресії. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили, які в роки злочинного режиму намагалися деморалізувати та розвалити, – стали гордістю нашої держави.
Уся країна пишається нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності.
Висловлюємо вдячність за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу, в наших громадян! Бажаємо всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

Вадим Данилевський,                  Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації     голова районної ради