4 листопада – День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань –соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.
Соціальний працівник – це не лише професія, це значно більше – покликання людського серця, яке співчуває та розділяє біль кожної людини. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
Висловлюємо вам щирі слова вдячності за працю. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!

Вадим Данилевський,                                                Володимир Сьомін,
                                                                    голова райдержадміністрації                                    голова районної рад