3 листопада - День працівника соціальної сфери України

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо з професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякуємо вам за сумлінну працю і віримо: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці  Глобинщини мали гіду роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення!

Інна Авраменко,                                 Володимир Сьомін,
виконувач обов’язків
голови райдержадміністрації        голова районної ради