29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні глобинці! Указом Президента України В.Зеленського №621/2019 від 23.08.2019 року 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, вірні присязі військові з анексованого Кримського півострова, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України. Звитяга українського вояцтва під час війни на Сході дала країні нових героїв — чоловіків та жінок української армії і силових структур.
Ми пам’ятаємо про їх героїзм, самопожертву, відвагу та невтомну боротьбу за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
З почуттям глибокої поваги вклоняємося подвигу українських воїнів! Світла пам’ять та шана усім загиблим захисникам рідної землі!

Наталія Величко,                                                                           Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                                        голова районної ради