26 вересня – День визволення Глобинщини від фашистських загарбників

Дорогі ветерани, шановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з Днем визволення Глобинського району від фашистських загарбників!

77 років відділяє нас від тієї миті, коли наші співвітчизники у страшні дні лихоліття, сліз та скорботи відвоювали мир і щасливе життя для нас. Але і донині не вщухає біль від втрат у тій жахливій смертоносній війні.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю, хто метр за метром, село за селом звільняв район від ворога, з вдячністю і сумом згадуємо тих, хто навік пішов від нас за небокрай.

Ми цінуємо тих визволителів, хто поруч з нами, хто виховав покоління, яке сьогодні на східному фронті здобуває незалежність для нашої держави, відстоює право жити у вільній країні.

Низький уклін вам, шановні ветерани! Ваш подвиг безцінний! Ми у вічному боргу перед вами! Щиро бажаємо всім міцного здоров'я на довгі роки, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!

Наталія Величко,                                                          Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                       голова районної ради