26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 на Чорнобильській атомній електростанції - це одна із найтрагічніший сторінок нашої історії, відлуння якої ще довго буде ятрити наші душі, а її наслідки ще не раз торкнуться кожної людини. Сьогодні ми низько вклоняємося ліквідаторам аварії на ЧАЕС – тим, хто ціною власного життя та здоров'я врятував від біди не тільки українську землю, а й все людство.

Це день національної жалоби. Про те, що сталося, не можна забувати. Тільки пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути моральною нагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я і життя.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям ліквідаторам, які вижили!

Від щирого серця бажаємо здоров’я, щастя, миру, добра, злагоди вам і вашим родинам!

Вадим Данилевський,                                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                 голова районної ради