26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа, завдяки самопожертві ліквідаторів аварії, стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашого району, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг бійців з радіоактивним лихом.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, у кого «мирний» чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо наших земляків, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії. Низький уклін усім нашим героям-чорнобильцям! Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя!

Вадим Данилевський,                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                   голова районної ради