15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав!
Щорічно 15-го лютого у нашій країни  відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Десятки тисяч українських воїнів приймали участь у локальних воєнних конфліктах минулого століття. Наші співвітчизники воювали і гинули у Афганістані та Єгипті, В’єтнамі та Ливані, Анголі та Іраку…
У цей день далекого 1989 року радянські війська були виведені з території Афганістану. «Афганська війна» — так називають трагічні події, що розтягнулися на 10 довгих років. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки - глобинці, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі і непоправні втрати. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих. А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя.

Інна Авраменко,                                                                Володимир Сьомін,
виконувач обов’язків
голови райдержадміністрації                                         голова районної ради