15 грудня - День працівників суду

Шановні судді та працівники апарату суду!
Вітаємо вас з професійним святом! У цей святковий день висловлюємо свою повагу та вдячність вам - суддівському корпусу, працівникам апарату суду – за те, що у період стрімких змін, бурхливих подій у житті нашого суспільства, залишаєтеся гарантами захисту прав, свобод та інтересів громадян.
Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, усвідомленого почуття відповідальності за долю людей України.
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть запорукою утвердження принципу верховенства Права та Справедливості. Нехай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, а у серці – добро.
Зичимо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, людського щастя, професійних успіхів у виконанні завдань, покладених на вас державою.

Вадим Данилевський,                   Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації      голова районної ради