14 березня – День українського добровольця

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Саме у березні 2014 року з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у селище Нові Петрівці під Києвом для проходження військової підготовки. Там було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії України і розпочато відновлення могутності великої української армії. Після оголошення у квітні 2017 року Радою національної безпеки та оборони України проведення Антитерористичної операції першими в зону воєнного конфлікту вирушили добровольчі батальйони та формування.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок.
Глибока вдячність всім жителям району, хто ніс і несе військову службу в східних регіонах України, захищаючи українську землю. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.
Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Інна Авраменко,                                                                              Володимир Сьомін,
виконувач обов’язків голови                                                           голова районної ради