14 березня День українського добровольця!

Вітаємо з Днем українського добровольця наших славних захисників!
Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист Батьківщини, боронять незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України від агресора. Героїзм і мужність воїнів-добровольців є могутнім стимулом утвердження військово-патріотичного духу суспільства та зміцнення Українського війська.
Саме завдяки відданості і любові добровольців до рідної країни наше військо набуває високої бойової спроможності та демонструє взірець національної гідності, мужності та відваги під час збройної боротьби з терористами, які незаконно вторглися на українську землю. Щиро дякуємо кожному із вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації і держави.

Вадим Данилевський,                                         Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                             голова районної ради