13 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Шановні працівники газової галузі району! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки, життєво необхідної для всього народного господарства, кожного жителя Глобинщини, постачаєте блакитне паливо у будинки і квартири, гарантуєте безпечну експлуатацію газових мереж.

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам галузі за відданість своїй професії і звитяжну працю. Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, затишку і добробуту у родинах.

Наталія Величко,                                                      Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                  голова районної ради