13 травня - День матері

Дорогі наші матусі!

Традиційно у другу неділю травня відзначається День матері. Українська мати здавна символізує берегиню роду, культурних цінностей, традицій та звичаїв, хранительку родинного тепла і затишку, краси і гармонії.  Слово “мама” для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку-Україну.

Низький уклін і щира дяка вам, любі матері, за ласку, недоспані ночі, молитви, за терпіння, витримку, мудрість, любов і мужність, за те, що виховуєте своїх дітей справжніми патріотами та захисниками своєї держави.

Від щирого серця вітаємо всіх матерів зі святом! Зичимо щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливому завтра. Бажаємо, щоб тепло домашнього вогнища, виплекане вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігрівало ваших рідних, щоб діти дарували вам ласку і повагу, а добро, яке ви невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Низький, доземний вам уклін, дорогі матері!

Вадим Данилевський,                            Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації               голова районної ради