12 вересня - День фізичної культури і спорту України

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту та уболівальники! Прийміть найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту!
Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше - популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.
Спортсмени Глобинщини виборюють на змаганнях різного рівня призові місця. Пишаємось вами, шановні спортсмени, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідний край.
З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров'я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, життєвих і спортивних перемог!

Наталія Величко,                                                      Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                                 голова районної ради