12 травня - День матері

Любі жінки Глобинщини! Дорогі матері! Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері!

Подарувати життя маленькій людині, вигодувати й виростити її, оберігати від негараздів, жертвувати собою заради щастя дітей - це і є заповітне призначення жінки.

Немає на землі людини ближчої і дорожчої, ніж мама. Мама - це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама - це ще й ангел-охоронець, який завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі.

Бажаємо Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, любові, міцного здоров’я, щедрої долі, Господнього благословення на довгі літа!

Нехай всі матері України та їх діти будуть щасливими! Миру всім і злагоди!

Вадим Данилевський,                                      Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                          голова районної ради