11 серпня - День працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини Глобинщини! Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Професія ветеринара вимагає глибокого співчуття та емоційної стійкості, сміливості та витривалості, уміння швидко та адекватно реагувати на ситуацію, брати на себе відповідальність.

Ваша щоденна самовіддана праця та професіоналізм стоять на варті здоров’я людей і тварин, забезпечують контроль якості та безпечності харчових продуктів, поліпшують екологічний та санітарний стан довкілля.

Шановні працівники ветеринарної медицини! Нехай кожна мить життя радує своєю яскравістю та неповторністю, нехай сторицею повертається зроблене вами добро! Здоров’я вам, сімейного затишку, злагоди та достатку!

Інна Авраменко,                                                               Володимир Сьомін,

виконувач обов'язків

голови райдержадміністрації                                        голова районної ради