11 серпня – День будівельника

Шановні працівники будівельної галузі, прийміть вітання з нагоди професійного свята!

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви представники мирної й творчої професії, яка завжди була й залишається однією із самих шанованих і почесних. Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість, щастя та задоволення оточуючим, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Нехай це свято надихає вас на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот!

Бажаємо вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель.

Інна Авраменко,                                                               Володимир Сьомін,

виконувач обов'язків

голови райдержадміністрації                                        голова районної ради