1 вересня - День знань

Дорогі учні та студенти! Шановні освітяни, педагоги та батьки!

Сердечно вітаємо Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки кому з маленької людини формується особистість.

Усім, хто вчиться бажаємо наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України.

Хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Шановні вчителі та викладачі, пам’ятайте – саме завдяки Вашій щоденній праці твориться майбутнє країни.

Від усієї душі бажаємо всім злагоди, добра, натхнення. Нехай новий навчальний рік порадує усіх значними досягненнями та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам - впевненість в щасливій долі своїх нащадків. Міцного здоров'я усім, мирного неба та радості!

Вадим Данилевський,                                      Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                          голова районної ради