1 грудня - День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури! Вітаємо вас з професійним святом!

Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови для надійного захисту жителів району від злочинності та беззаконня. Своїми професійними якостям ви здобуваєте дедалі більшу повагу серед людей.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, мудрості, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини і зміцнення авторитету України!

Вадим Данилевський,                                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                 голова районної ради