Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

29.10

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання плану роботи райдержадміністрації за ІІІ квартал 2018 року та аналіз надходження пропозицій до плану роботи райдержадміністрації на ІV квартал 2018 року.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у секторі державної реєстрації райдержадміністрації протягом І півріччя 2018 року.

3.Про заходи, спрямовані на поліпшення стану поводження з твердими побутовими відходами під час їх збирання, транспортування, перероблення (оброблення) та захоронення.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про хід підготовки шкільних котелень та топкових до опалювального сезону.

2.Про стан виконання  Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів у  Глобинському районі на 2017-2019 роки за 9 місяців 2018 року.

3.Про стан здійснення контрольних заходів за правильністю призначення виплати пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у 2018 році.

4.Про дотримання вимог містобудівного законодавства на території району.

30.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації по питанню про стан виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та про стан підготовки проекту Програми економічного та соціального розвитку Глобинського району на 2019 рік.

31.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про роботу районних спостережних комісій.

01.11

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

02.11

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації.