Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 29 травня по 01 червня 2018 року

29.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

11.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації з питань стану підготовки сільськогосподарської техніки до проведення робіт по догляду за посівами сільськогосподарських культур та збирання ранніх зернових культур.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про організоване закінчення 2017-2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації випускників.

2.Про стан виконання програми донорства крові в Глобинській центральній районній лікарні за I квартал 2018 року та шляхи покращення.

3.Звіт Землянківського сільського голови  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підготовку до купального сезону 2018 року та запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у весняно-літній період.

2.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2018 року у відповідності до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

3.Про стан виконання заходів щодо профілактики та боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення в епідсезон 2017-2018 року.

4.Про стан призначення населенню субсидій для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

30.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

31.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

01.06

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

09.00

Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан проведення поточних та капітальних ремонтів в Глобинській центральній районній лікарні у 2017 році.