Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 29 червня по 02 липня 2016 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 29 червня по 02 липня 2016 року

29.06

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан виплат заробітної плати на підприємствах району.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про підсумки організації роботи із запобігання корупції у відділі культури, спорту та туризму райдержадміністрації протягом І кварталу 2016 року.

2.Про стан призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

3.Звіт Кринківського сільського голови  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про стан виконання заходів з благоустрою  і озеленення територій населених пунктів району у відповідності до Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

2.Про стан укладання колективних договорів та угод на підприємствах, установах та організаціях району відповідно до Закону України «Про колективні договори та угоди».

3.Про стан виконання у районі заходів з профілактики  ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

30.06

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

01.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо призначення субсидій на житлово-комунальні послуги громадянам району.

02.07

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації.