Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 28 по 30 квітня 2014 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 28 по 30 квітня 2014 року

28.04

09.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації:

1. Про виконання Закону України «Про позашкільну освіту» в частині екологічного виховання.

2. Про організацію та підсумки роботи з профілактики корупційних проявів у відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації  за І квартал 2014 року.

3. Звіт Землянківського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до  Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

10.00

Колегія райдержадміністрації:

1. Про підсумки економіч­ного і соціального розви­тку та виконання бюджету району за І квартал 2014 року  на виконання Бюджетного кодексу України та  Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2. Про хід виконання в районі заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

3. Про стан роботи у районі щодо створення прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу відповідно до  Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».

4.Про хід надання вихідних даних для будівництва і реконструкції об’єктів у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури, спорту і туризму райдержадміністрації.

29.04

08.30

Засідання робочої групи з питань підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю державного адміністратора райдержадміністрації.

30.04

08.30

Засідання районної комісії по розгляду справ по наданню державних соціальних допомог та субсидій, як виняток.