Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 27 серпня по 31 серпня 2018 року

27.08

09.00-10.00

Прийом громадян і надання консультацій в Центрі надання адміністративних послуг начальником відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Звіт Обознівського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації протягом І півріччя 2018 року.

3.Про стан виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки в Глобинському районі протягом I півріччя 2018 року.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2018 року і виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2.Про стан фінансово-бюджетної дисципліни у Глобинському районі за І півріччя 2018 року.

3.Про стан виконання структурними райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами та дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями за  перше півріччя 2018 року.

4.Про стан надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям–інвалідам відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

5.Про підсумки роботи з організації профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за І півріччя 2018 року.

6.Про підготовку закладів освіти до нового навчального року на виконання Закону України «Про загальну середню освіту».

28.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків завідувача сектору державної реєстрації райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

13.30-15.00

Засідання спеціальної робочої групи щодо розвитку заповідної справи за участі начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації Про хід виконання заходів районної Програми розвитку малого підприємництва на 2018-2020 роки протягом І півріччя 2018 року.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

29.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

30.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада Про забезпеченість сільськогосподарських підприємств району високо репродукційним насінням озимих культур під урожай 2019 року.

10.00

Конференція педагогічних працівників з питань підбиття підсумків розвитку освіти району у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік та семінар-нарада по питанню вивчення і поширення досвіду по підготовці навчального закладу до нового навчального року на прикладі Градизької гімназії імені Олександра Білаша.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

31.08

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

09.00-10.00

14.00

Нарада по питанню реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».