Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 27 по 31 травня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 27 по 31 травня 2019 року

27.05

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Звіт Івановоселищенського сільського голови  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2. Про організацію та проведення навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров’я» в загальноосвітніх навчальних закладах району в 2018-2019 навчальному році.

3.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у секторі культури, спорту і туризму райдержадміністрації протягом  І кварталу 2019 року.

4.Про забезпечення закладів охорони здоров’я комп’ютерною технікою.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2019 року у відповідності до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2.Про стан проведення роботи з надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сімей.

3. Про підготовку до літнього відпочинку дітей і підлітків у 2019 році.

4.Про підготовку до купального сезону 2019 року та запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у весняно-літній період.

28.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю державного реєстратора сектору державної реєстрації, економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

29.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

30.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору державної реєстрації, економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00

Районний конкурс-фестиваль «Зоряна доріжка», присвячений Дню захисту дітей.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

31.05

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.