Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 27 по 30 серпня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 27 серпня по 30 серпня 2019 року

27.08

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

10.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Звіт Пронозівського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про стан призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території  України та районів проведення антитерористичної операції у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505.

3.Про підготовку закладів освіти до нового навчального року.

4.Про  стан ведення селекційно-племінної роботи у молочному скотарстві і свинарстві в сільськогосподарських підприємствах району, спрямоване на покращення генетичного потенціалу худоби, підвищення продуктивних якостей худоби.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І півріччя 2019 року і виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни у Глобинському районі за І півріччя 2019 року.

3. Про стан виконання структурними  підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами та дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями у  першому півріччі 2019 року.

4. Про підсумки роботи   з організації профілактики  корупційних проявів серед  посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом І півріччя 2019 року.

5.Про підсумки роботи закладів культури Глобинського району у І півріччі 2019 року.

28.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю державного реєстратора сектору державної реєстрації, економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

29.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про забезпеченість сільськогосподарських підприємств району високо репродукційним насінням озимих культур під урожай 2020 року та про хід виконання заходів районної Програми розвитку малого підприємництва на 2018-2020 роки протягом І півріччя 2019 року.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

30.08

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору державної реєстрації, економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00

Конференція педагогічних працівників з питань підбиття підсумків розвитку освіти району у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки проведення ремонтних робіт у закладах культури  протягом 2018 року.