Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 по 30 вересня 2016 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 по 30 вересня 2016 року

26.09

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про реалізацію права громадян на пільговий проїзд приміським автомобільним транспортом.

2.Про підготовку галузі тваринництва до роботи в зимовий період 2016-2017 року.

3.Звіт Бугаївського сільського голови  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 навчального року.

2.Про стан здійснення контрольних заходів за правильністю призначення виплати пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» у 2015 році та І півріччі 2016 року.

3.Про стан формування обсягів продовольчого зерна для регіональних потреб та Державного резерву України на виконання Закону України «Про зерно і ринок зерна в Україні».

4.Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 року.

5.Про стан виконання плану заходів з виконання у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року.

6.Про виконання заходів  щодо забезпечення протидії пожежам в природних екосистемах у весняно-літній період 2016 року у районі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1999 №1943 «Про стан забезпечення пожежної безпеки та заходів щодо її поліпшення».

27.09

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про роботу міжвідомчої комісії з питань неплатоспроможності підприємств та про планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.

13.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

28.09

10.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку».

29.09

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

30.09

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації про планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації про організацію проведення профілактичного заходу «Урок» у Глобинському районі та про планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.